post-image

Stawki w zakładach bukmacherskich, od jakich zacząć

Zakłady Bukmacherskie

Obstawianie meczów u bukmacherów staje się coraz popularniejszą rozrywką, która dostarcza nie tylko emocji i przyjemności, ale również w niektórych przypadkach pozwala na zarobienie pewnej sumy dodatkowych pieniędzy. Jednak by móc korzystać z zalet zakładów bukmacherskich, warto wiedzieć, jak zacząć bezpiecznie i efektywnie korzystać z ich możliwości.

Konto u bukmachera to podstawa

Choć z wielu względów stawki, jakie będą padały w zakładach bukmacherskich są dość istotne, to jednak zdecydowanie waleczniejszy jest wybór odpowiedniego bukmachera, u którego zostanie założone konto przeznaczone do obstawiania zakładów. To bardzo ważne, bowiem obecnie nie ma możliwości korzystania z zakładów online, bez aktualnego konta, które zawiera prawdziwe dane (co warto wiedzieć, ich poprawność zostaje w odpowiedni sposób zweryfikowana). Oferta bukmacherów jest obecnie niezwykle zróżnicowana, dlatego też bez wątpienia każdy znajdzie coś odpowiadającego własnym potrzebom. W części przypadków nie ma konieczności weryfikowania swojej tożsamości poprzez dowód osobisty czy nie ma obowiązku wpłaty początkowego depozytu. Dla bukmacherów działających w sposób jawny i legalny, bezpieczeństwo danych klientów jest kwestią priorytetową, dlatego też wybierając tego uznanego można mieć pewność, że dane będą chronione przez niepowołanymi osobami w odpowiedni sposób.

Jak przygotować się do pierwszego zakładu?

Choć zakłady bukmacherskie wielu dostarczają przyjemnych wrażeń, nie jest to jednak beztroska zabawa, a do pierwszego zakładu (by później nie żałować) warto się odpowiednio przygotować. Przede wszystkim warto dowiedzieć się co nieco o teorii zakładów oraz definicji poszczególnych pojęć stosowanych przy obstawianiu zakładów. Niezbędne jest również zapoznanie się z analizami sporządzanymi przez traderów (są to osoby zajmujące się wystawianiem kursów), które czasem w dość jednoznaczny sposób mogą wskazywać na to, czy dany zakład ma szansę na powodzenie czy też nie. Warto również mieć na uwadze, że wszystkie stawki w zakładach bukmacherskich (oczywiście mowa o tych działających legalnie) zostały pomniejszone o 12% przeznaczonych na zaliczkę na podatek (w praktyce wygląda to tak, że przy wpłacie 100 zł realna kwota zakładu wynosi 88 zł).

Co warto wiedzieć o kursach bukmacherskich?

W świecie bukmacherskim panuje jedna znana wszystkim zasada – im niższy kurs na dany zakład, tym staje się on większym faworytem w oczach bukmacherów. Należy jednak pamiętać o tym, że bycie faworytem wcale nie jest równoznaczne z pewną wygraną, o czym szczególnie na początku swojej przygody z zakładami bukmacherskimi należy bezwzględnie pamiętać. W p[przypadku początkujących osób może być to dość trudne, jednak osoby zajmujące się zakładami bukmacherskim już od pewnego czasu doskonale zadają sobie sprawę z tego, że obstawianie zakładów jedynie na podstawie przeliczników jest dużym błędem, bowiem dla efektywnego obstawiania zakładów bardzo wartościową umiejętnością jest umiejętna analiza własnych szans. Typowanie w ciemno czy na chybił trafił nie są zbyt dobrym rozwiązaniem, przynajmniej jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie.