post-image

Natalia Siwiec – rodzima gwiazda na Euro 2012

Euro 2012 - Informacje

Euro 2012 było dla Polaków wielkim wydarzeniem, w końcu byliśmy gospodarzami tej imprezy i mimo, że odpadliśmy już w fazie grupowej to mamy co wspominać. Chociażby niesamowitą bramkę Błaszczykowskiego w meczu z Rosją czy…odkrycie nowej gwiazdy polskiego  show-biznesu Natalii Siwiec, która została wybrana Miss Euro 2012.

Natalia Siwiec z modelingiem byłą związana od lat, wygrywając takie konkursy jak ten w 2002 roku w Rewalu – została Miss Bałtyku. Rok później zdobyła tytuł Miss Dolnego Śląska. Do kolekcji dodała też tytuły Miss Bikini of China Gate oraz Miss Foto, które zdobyła w Chinach w konkursie Miss Bikini of The Universe. Reprezentowała też Polskę w Miss International Tourism w Afryce Południowej, zdobywając tam kolejny tytuł The Best Body.

Zaliczyła też epizod w kilku teledyskach między innymi w Teledysku zespołu Trzeci wymiar – Trójwymiarowy biznes.
Mimo takiego portfolio, sławę zdobyła dopiero na meczu Polska – Rosja. Zostały zrobione jej zdjęcia gdy kibicowała Polakom, które jeszcze tego samego dnia obiegły cały świat. Z miejsca została okrzyknięta Miss Euro 2012. W następnych dniach Natalia umiejętnie podtrzymywała uwagę mediów podczas wywiadów, w których między innymi obliczała szansę na przespanie się z portugalską gwiazdą Ronaldo. Od tego momentu jej kariera zaczęła się rozwijać w niesamowicie szybkim tempie.

Zaraz po Euro zaczęły interesować się nią nie tylko kibice, ale i agencje modelingowe, składając jej coraz to lepsze oferty. Pozowała też do sesji zdjęciowych dla takich magazynów jak francuski FHM, brytyjski Loaded Magazine, polski CKM, czy nawet w Playboy dla takich krajów jak Polska, Węgry, Słowenia, Ukraina, Brazylia. Dzięki temu wszystkiemu zyskała taką sławę, ze pod koniec 2013 roku, fraza „Natalia Siwiec” uplasowała się na 5 miejscu w kategorii najbardziej popularnych polskich celebrytów, w rankingu najczęściej wyszukiwanych haseł w polskim Internecie opublikowanym przez Google Zeitgeist. Jednak to dopiero początek! W następnym roku Siwiec wystąpiła w pierwszej edycji programu rozrywkowego Polsatu Taniec z gwiazdami. Nie zaszła w tym programie daleko. Mimo to, tym występem umocniła swoją pozycję w Polskim show-biznesie.

W tym samym roku została bohaterką jeszcze jednego reality show stacji Viva Polska – Enjoy The View, Love, Natalia (2014).

W międzyczasie zagrała epizodyczną postać w serialu To nie koniec świata, czy w programie TVN Druga szansa – tutaj zagrała samą siebie. Do swojego portfolio dorzuciła występy w takich filmach jak Wkręceni 2, Królowa bezdomna, czy ostatnio w polskim hicie Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa. reżyserii Macieja Kawulskiego.

Jak widać Natalia wykorzystała swoją szansę w pełni, rozwijając swoją karierę w szaleńczym tempie, po zdobyciu rozgłosu na Euro 2012. Z tego co możemy zaobserwować, nie powiedziała ona jeszcze ostatniego słowa i pewnie jeszcze nieraz nas zaskoczy.