post-image

Jak analizować mecze, przed wizytą u bukmachera?

Zakłady Bukmacherskie

Bukmacherka daje duże możliwości zarobku. Jednak należy podejść do niej w sposób poważny i rozsądny. Nie ma co liczyć na łut szczęścia przy typowaniu wyniku bez dostatecznej wiedzy. Skuteczność typowania zależy przede wszystkim od analiz. Warto poświęcić na nie trochę czasu, by nie strzelać z zamkniętymi oczami. Jak powinno się analizować mecze przed wizytą u bukmachera?

Najważniejsza zasada obstawiania meczów u bukmachera

Niekwestionowaną zasadą jest obstawianie sportów, którymi się interesujemy. Pasja, a także zaangażowanie w dany sport, będzie podstawą do przeprowadzenia skutecznych analiz. Jeśli więc zastanawiamy się, jak analizować mecze, to ta zasada jest absolutnie podstawą, do rozpoczęcia jakichkolwiek działań. Interesując się daną dyscypliną, śledząc uważnie rozgrywki, będziemy dysponowali odpowiednią wiedzą, co ułatwi nam ocenę potencjału, a także szans na zwycięstwo. Obstawiajmy więc te mecze tych lig, z którymi jesteśmy na bieżąco.

Jak analizować mecze?

Analiza meczu przed wizytą u bukmachera, jest procesem dość złożonym. Okazuje się, że pod uwagę musimy wziąć wiele czynników, zarówno zewnętrznych jak i wewnętrznych, które mogą wpłynąć na formę danej drużyny. Analizy powinniśmy dokonywać uwzględniając:

  • formę drużyn- dokładnie prześledźmy ostatnie poczynania drużyn. Zobaczmy jak spisywały się w poszczególnych meczach. Zwróćmy uwagę nie tylko na ilość wygranych, ale także na przegrane, które mógł poprzedzić mecz z bardzo silnym rywalem. Przeanalizujmy też wszystkie skoki formy, jakie mieli poszczególni zawodnicy.
  • powtórki i skróty meczów- dostępne np. na YouTube. Dzięki nim będziemy mogli w dowolnym momencie zastopować i dokładniej przyjrzeć się akcji. Nie sugerujmy się tylko i wyłącznie wynikami. Zwracajmy uwagę na sposób w jaki mecz został rozegrany przez daną drużynę.
  • taktyka- weźmy pod uwagę jakim ustawieniem rozpoczyna najczęściej dana drużyna, a także jak rozwija się taktyka w czasie meczu. Może drużyna lubi dominować na boisku?. Wyciągnijmy wnioski, czy dana taktyka jest szansą na zwycięstwo, a także w jakim stopniu uda się ją zrealizować w starciu z kolejnym rywalem.
  • kontuzje- zajrzyjmy na stronę klubu, obserwując doniesienia o kontuzjach, a także o powołaniach na najbliższy mecz. Zdecydujmy, czy skład będzie wystarczająco silny by odnieść zwycięstwo. Pamiętajmy, by zwracać uwagę również na ławkę rezerwowych.
  • media- social media piłkarzy, to także istotne źródło informacji. Jak wiadomo nawyki wpływają na formę sportową. Nie pozostawajmy też obojętni, na doniesienia prasowe z treningów. Bójka piłkarzy? Kłótnia z trenerem?. Wszystko to wpływa bezpośrednio na cały zespół.
  • stawka meczu- pamiętajmy, jeśli stawka meczu jest ogromna np. zespół gra o utrzymanie, to jest wstanie wygrać z każdym, kto stanie mu na drodze.
  • terminarz- czy nasza drużyna ma napięty grafik?. Czy zbliża się ważny mecz, który jest poprzedzony spotkaniem ligowym?. W takim wypadku, weźmy pod uwagę, że warto poświęcić mecz w lidze, kosztem lepszego występu na wyższej rangą imprezie.
  • sędziowie- przeczytajmy o nich opinie. Jeden może okazać się niezmiernie łaskawy, podczas gdy drugi będzie sypał kartkami jak z rękawa.
  • warunki atmosferyczne- dużo zależy wbrew pozorom od pogody. Upały czy ulewne deszcze, mogą znacząco wpłynąć na końcowy wynik meczu.
  • statystyki- przeglądajmy meczowe statystki. Przeglądajmy historię drużyny, wyliczając ile udało im się wygrać np. na 100 spotkań. Matematyka podczas typowania może okazać się naszym sprzymierzeńcem.